Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Sözleri

Aşk Sözleri Ne Demektir, Aşk Sözleri Kime Yazılır, Sevgiliye Aşk Sözleri, Güzel Sözler, Güzel Sözler 2014, En Güzel Aşk Sözleri 2014. En Güzel Aşk Sözleri 2014 , En Güzel Aşk Sözleri 2014 indir, Sevgiliye En Güzel Aşk Sözleri 2014, Aşıklar için En Güzel Aşk Sözleri, En Güzel Sözler, En Yeni Güzel Sözler, Anlamlı Güzel Sözler, Güzel Sözler Anlamlı, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Aşk yazmak Bu soruların hepsinin cevabı az çok bildiğiniz üzere aynı kapıya çıkmaktadır. Öncelikle Aşk nedir? Aşk bir insanın kısacası duygularının tavan yaptığı dönemidir.


Peki bu duyguların tavan yapması dönem dönem mi oluyor? tabiki hayır.. Örneğin; İlkokul aşkı lise aşkı gençlik aşkı sayarsak bir çok aşk dönemi yaşıyor insan. Peki insan aşık olduktan sonra ne yapıyor? İnsanlar kız erkek farketmez aşık oldukları zaman duygu patlaması yaşayarak sevdikleri insanlara durmadan güzel sözler, aşk sözleri yazıp dururlar. Hayatı boyunca iki kelime bile yanyana getiremeyecek insanlar bile aşk sözleri yazmaya başlarlar. Bazen o iki kelime bile yanyana

getiremeyecek insanın yazdığı cümlelere bakınca '' Yok Canım Daha Neler!'' bile diyebilirsiniz.


Çünkü aşk öyle bir duygudur ki insanın sevdiğine aşk sözleri yazması için aklını çalıştırması gerektiği yerde belkide hayatında hiç inanamayacağı şekilde kullandırıyordur. Şahsen Aşık olupta sevdiği insana Aşk sözleri yazmayan kimse görmedim.. Hadi bakalım sevdiğinize yazacağınız en güzel aşk sözlerini yazalım :)

Sizlerde bizlere katılıp yazabilirsiniz. Bize Katılmak için aşağıdaki linke tıklayınız.. :)


En Güzel Aşk Sözleri

Reklam

Sohbet Odaları

Sponsor

14 Aralık 2014 Pazar

Yeni Yıl Mesajları Harika Yeni Yıl Mesajları Kısa Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları, Harika Yeni Yıl Mesajları, Kısa Yeni Yıl Mesajları, 2015 Yeni Yıl Mesajları, Yeni Yıl Mesajları 2015, sevgiliye Yeni Yıl Mesajları, arkadaşa Yeni Yıl Mesajları

» Yine bir yıl başı geldi.Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
» Her yeni yıl başka bir güzel.. 2013 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
» Herkes başkasına yardım etseydi herkesin işi yapılmış olur. 2013 pa
ylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.
» Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.2010 yılının hepize mutlu sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
» Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2013 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..
» Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2013 yılında yanlışlarımızın az başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar..


Daha Fazlası için:

Forum Sitemiz: Forum Sitesi

Diğer Mesajlar: Sevgi Mesajları

Sohbet Odalarımız: Sohbet Odaları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

cinsel Sohbet cinsel Chat Mynet Chat Mynet Sohbet Dini Sohbet Dini Chat Sohbet Odaları Chat odaları Sohbet Odaları Chat odaları Ankara Sohbet ankara chat istanbul Sohbet istanbul chat izmir chat izmir Sohbet gabile chat gabile sohbet antalya chat antalya sohbet sohbet Sohbet Odaları islami chat islami sohbet