Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Sözleri

Aşk Sözleri Ne Demektir, Aşk Sözleri Kime Yazılır, Sevgiliye Aşk Sözleri, Güzel Sözler, Güzel Sözler 2014, En Güzel Aşk Sözleri 2014. En Güzel Aşk Sözleri 2014 , En Güzel Aşk Sözleri 2014 indir, Sevgiliye En Güzel Aşk Sözleri 2014, Aşıklar için En Güzel Aşk Sözleri, En Güzel Sözler, En Yeni Güzel Sözler, Anlamlı Güzel Sözler, Güzel Sözler Anlamlı, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Aşk yazmak Bu soruların hepsinin cevabı az çok bildiğiniz üzere aynı kapıya çıkmaktadır. Öncelikle Aşk nedir? Aşk bir insanın kısacası duygularının tavan yaptığı dönemidir.


Peki bu duyguların tavan yapması dönem dönem mi oluyor? tabiki hayır.. Örneğin; İlkokul aşkı lise aşkı gençlik aşkı sayarsak bir çok aşk dönemi yaşıyor insan. Peki insan aşık olduktan sonra ne yapıyor? İnsanlar kız erkek farketmez aşık oldukları zaman duygu patlaması yaşayarak sevdikleri insanlara durmadan güzel sözler, aşk sözleri yazıp dururlar. Hayatı boyunca iki kelime bile yanyana getiremeyecek insanlar bile aşk sözleri yazmaya başlarlar. Bazen o iki kelime bile yanyana

getiremeyecek insanın yazdığı cümlelere bakınca '' Yok Canım Daha Neler!'' bile diyebilirsiniz.


Çünkü aşk öyle bir duygudur ki insanın sevdiğine aşk sözleri yazması için aklını çalıştırması gerektiği yerde belkide hayatında hiç inanamayacağı şekilde kullandırıyordur. Şahsen Aşık olupta sevdiği insana Aşk sözleri yazmayan kimse görmedim.. Hadi bakalım sevdiğinize yazacağınız en güzel aşk sözlerini yazalım :)

Sizlerde bizlere katılıp yazabilirsiniz. Bize Katılmak için aşağıdaki linke tıklayınız.. :)


En Güzel Aşk Sözleri

Reklam

Sohbet Odaları

Sponsor

21 Ocak 2014 Salı

Sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözcükleri

Sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözcükleri kısa Sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözcükleri 2014 Sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözcükleri Sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözcükleri 2014 Sevgilinize söyleyeceğiniz güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz sayfamızda.Sevgilinize olan sevginizi anlatmanın engüzle yolu güzel sözcüklerden geçiyor olsa gerek.Sizler için hazırladığımız sevgi sözcüklerimize ekleme yapabilirsiniz sizde beğendiğiniz güzel aşk ve sevgi sözlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sevgiliye söylenecek güzel aşk sözleri sevgili için aşk mesajları sevgiliye söylenecek özlü sözleri bu yazımızda hem kısa hem de uzun olarak içeren yeni yazımızda sizlere sunuyoruz arkadaşlar umarım beğenirsiniz.

Kralı gelse alamaz içimde ki seni sen benim kraliçemsin olmuşum huzurunda kölen anla beni sensizlik olacaksa vur kellemi kılıca bitir ben, ben seni deli gibi seviyorum duysun dünya alem beni...


Sen hayatıma anlam katan gözlerinle SEV beni buz tutmuş kalbimi sevginle erit bitir içimde ki buz tutmuş külleri unutma benim için hayat sensin sevgili bundan sonra yeminliyim sadece sana çek götür beni seviyorum seni..

Filizim oldun adına kurduğum dünyamda yeşillendin büyüdün içimde sardın kalbimi bir anda şimdi seninle mutluluk meyvelerini toplarken kendi dünyamda anladım yaşamanın anlamını SEN olun nefesim bitmesin bu rüya..


Sevgiliye Söylenecek En güzel Aşk Sözleri & Forum Sitesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

cinsel Sohbet cinsel Chat Mynet Chat Mynet Sohbet Dini Sohbet Dini Chat Sohbet Odaları Chat odaları Sohbet Odaları Chat odaları Ankara Sohbet ankara chat istanbul Sohbet istanbul chat izmir chat izmir Sohbet gabile chat gabile sohbet antalya chat antalya sohbet sohbet Sohbet Odaları islami chat islami sohbet