Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Sözleri

Aşk Sözleri Ne Demektir, Aşk Sözleri Kime Yazılır, Sevgiliye Aşk Sözleri, Güzel Sözler, Güzel Sözler 2014, En Güzel Aşk Sözleri 2014. En Güzel Aşk Sözleri 2014 , En Güzel Aşk Sözleri 2014 indir, Sevgiliye En Güzel Aşk Sözleri 2014, Aşıklar için En Güzel Aşk Sözleri, En Güzel Sözler, En Yeni Güzel Sözler, Anlamlı Güzel Sözler, Güzel Sözler Anlamlı, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Aşk yazmak Bu soruların hepsinin cevabı az çok bildiğiniz üzere aynı kapıya çıkmaktadır. Öncelikle Aşk nedir? Aşk bir insanın kısacası duygularının tavan yaptığı dönemidir.


Peki bu duyguların tavan yapması dönem dönem mi oluyor? tabiki hayır.. Örneğin; İlkokul aşkı lise aşkı gençlik aşkı sayarsak bir çok aşk dönemi yaşıyor insan. Peki insan aşık olduktan sonra ne yapıyor? İnsanlar kız erkek farketmez aşık oldukları zaman duygu patlaması yaşayarak sevdikleri insanlara durmadan güzel sözler, aşk sözleri yazıp dururlar. Hayatı boyunca iki kelime bile yanyana getiremeyecek insanlar bile aşk sözleri yazmaya başlarlar. Bazen o iki kelime bile yanyana

getiremeyecek insanın yazdığı cümlelere bakınca '' Yok Canım Daha Neler!'' bile diyebilirsiniz.


Çünkü aşk öyle bir duygudur ki insanın sevdiğine aşk sözleri yazması için aklını çalıştırması gerektiği yerde belkide hayatında hiç inanamayacağı şekilde kullandırıyordur. Şahsen Aşık olupta sevdiği insana Aşk sözleri yazmayan kimse görmedim.. Hadi bakalım sevdiğinize yazacağınız en güzel aşk sözlerini yazalım :)

Sizlerde bizlere katılıp yazabilirsiniz. Bize Katılmak için aşağıdaki linke tıklayınız.. :)


En Güzel Aşk Sözleri

Reklam

Sohbet Odaları

Sponsor

23 Şubat 2014 Pazar

Çiçek notları, Güzel Çiçek notları, Çiçek notları 2014

Çiçek notları, Güzel Çiçek notları, Çiçek notları 2014, Harika Çiçek notları, 2014 Çiçek notları,

çiçek notları ile ilgili aramalar
çiçek notları sevgiliye,
sevgiliye çiçek notu,
çiçek mesajları,
çiçek aşk notları
çiçek eşliğinde notlar
çiçek notları anneye
anneler günü çiçek notları
çiçek notları ekşi
Kısa çiçek notları
Sevgilinize eşinize göndereceğiniz çiçeklerin üzerine yazacağınız kısa notlar...Kısa Çiçek üzerine yazılan notlar...




Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek gözlerin yollarda kalacaksende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Sen benim gözlerimde saf bir gerçekYüreğime bahar getiren bir çiçeksin.Sen bedenimdeki yumuşak kudretGönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..
Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım Kendini yanlız hissettiğindeelini yüreğine koy..ben hep oradayım!!

Kimbilir hangi akşamgüneşle beraber bende söneceğimKimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim
Belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEĞiM'

Devamını Oku: Çiçek Notları

Forum Sitemiz: Forum Sitesi

Güzel Sözler Sitemiz: Güzel Sözler ve Mesajlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

cinsel Sohbet cinsel Chat Mynet Chat Mynet Sohbet Dini Sohbet Dini Chat Sohbet Odaları Chat odaları Sohbet Odaları Chat odaları Ankara Sohbet ankara chat istanbul Sohbet istanbul chat izmir chat izmir Sohbet gabile chat gabile sohbet antalya chat antalya sohbet sohbet Sohbet Odaları islami chat islami sohbet